Beşiktaş Çilingir

Beşiktaş Ev & İş Kapı Çilingiri  Güvenilir Çilingir – Uygun Fiyat

Garantili –  Hasarsız  – 7/24    Hızlı ve Çabuk Çilingir  15-20 Dakikada Kapında !

Beşiktaş Çilingir hizmeti için en yakın motorlu çilingir seni bekliyor!

Anahtar Bizden Sorulur

Beşiktaş Çilingir hizmetimizle, anahtarınızı unuttuğunuzda ya da kapıda kaldığınızda sizlere bir telefon kadar uzağız!

 

  • Beşiktaş Çilingir Hizmeti

 Beşiktaş çilingir servisi olarak Beşiktaş bölgesinde haftanın 7 günü 24 saat güvenli çilingir hizmeti sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz anda bizleri arayarak uygun fiyata kilit değiştirme, oto kapı açma, çelik kasa açma hizmetleri alabilirsiniz.

  • Kilitler Ne Zaman Değiştirilmeli?

 Kapı kilit sistemlerini güvenliğimiz için bazı durumlarda değiştirmemiz gerekir. Özellikle yeni bir eve taşındığımızda evimizin anahtarı eski kiracılarda ve ev sahibinde olabilir. Bu da güvenliğimiz açısından doğru değildir. Kötü bir duruma maruz kalmamak adına eve taşındığınız anda Beşiktaş çilingir merkezini arayarak kapı kilit sistemini değiştirebilirsiniz. Böylece evinize sizden başka kimsenin girebilme riskini ortadan kaldırmış olursunuz.

  • Nasıl Bir Kilit Taktırmalı?

 Beşiktaş çilingir servisi olarak kapı kilit sistemlerinde yeni nesil kilit sistemlerini kullanıyoruz. Yeni nesil kilit sistemleri hırsızların korkulu rüyasıdır. Yeni nesil kapı sistemlerinde kapıyı açmak çok zordur. Hırsızlar 10 dakika içinde bir evin kapı sistemini açamazsa o mekânı yakalanmamak için terk eder. Eski usul kilit sistemlerini hırsızlar geliştirdikleri özel tekniklerle 5 dakika içinde açarken, yeni nesil kapı sistemini açmak için en az 45 dakika uğraşmaları gerekir. Kapıyı açmak için de çok yüksek ses çıkarmak zorundalar. Bu da yakalanma risklerini arttırır. Hiçbir hırsız bu riski göze almaz. Bu yüzden Beşiktaş çilingir merkezi olarak sizlere yeni nesil tuzaklı kapı sistemlerini tavsiye ederiz.

  • Beşiktaş Çilingir Merkezimizden Alacağınız Hizmetler

 Beşiktaş çilingir servisimizden kapı açma, kilit değiştirme, oto kapı açma ve kopyalama, göbek değiştirme, kasa çilingir hizmetleri alabilirsiniz. Bizleri ihtiyaç duyduğunuz her an arayabilir çilingir hizmetini uygun fiyata alabilirsiniz.

  • Beşiktaş Bölgesinde Çilingir Hizmeti Veren Firmalar

 Beşiktaş bölgesinde haftanın 7 günü 24 saat çilingir hizmeti sunan firmamız şu bölge ve semtlerde hizmet vermektedir:

 

BEŞİKTAŞ ÇİLİNGİR HİZMETLERİ

Beşiktaş Çilingir

Bizi aradığınızda evinize en yakın mobil çilingircimizi size yönlendiriyoruz

 

Beşiktaş Oto Çilingir

Aracınızın anahtarı mı kayboldu veya yedek anahtar mı çıkarmak istiyorsunuz işte arayacağınız ve çabuk hizmet alacağınız anahtarcı çabuk çilingir.

Beşiktaş Kasa Çilingir

Kasalar evimizin veya iş yerimizin en güvenilir yerleridir , biraz bizleri de zorlasa özenle kasalarınızı açıyoruz.

Beşiktaş Kilit Değişim ve Onarım

Kilitler bozulabiliyor veya güvenlik sebebi ile kilitleri değiştirme ihtiyaçları doğabiliyor , kilit değişimi veya var olan kilit onarımı hizmetimiz ile de size bir telefon kadar yakınız.

Beşiktaş Bölgesindeki En yakın çilingir nerede?

Dışarda mı kaldınız , saat kaç olursa olsun bizi rahatlıkla çekinmeden arayabilirsiniz , motorlu kurye tipi mobil çilingirlerimiz bölgenize hızla intikal edip sorununuzu çözmek için beklemekteler.

Ne kadar süre beklemem gerekir?

Çok değil 🙂 Çünkü ilçe bazlı olarak hizmet veren motorolize çilingir ekibimizin konumunu an ve an görüp size en yakın çilingirimizi yönlendiriyor ve bilgilendiriyoruz , 15 ila 20 dakika arasında diyebiliriz , belki de 5 dakika 🙂

Beşiktaş’ın Her Mahallesinde Her Sokağında Her Caddesinde Çilingir Hizmeti Vermekteyiz.

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Telefonla aradığınızda motorlu ekiplerimiz 15-20 dk içerisinde konumunuza ulaşıp kısa bir sürede sorununuzu çözmekteler.

Tabi Beşiktaş'ın her bölge mahallesine 7/24 hizmet vermekteyiz.

Çok kısa bir sürede 3 ila 5 dakikada anahtarınızı çoğaltıp size veriyoruz.

Öncelikli olarak kapınızda otomatikli kilit olması gerekiyor. Mevcut olan kilide kartlı geçiş sistemini cam üzerine monte ediyoruz. Eğer ki otomatikli kilidiniz mevcut değilse otomatikli kilit montajını yapmamız gerekiyor.

Geçmiş Olsun Tuzaklı Kilit Tavsiye Ediyoruz Zorlanıldığı Zaman Kapının Dışında Kalan Barelin Ucu Kırılmaktadır, Barelin Diğer Kısmı içinde Kaldığından Dolayı Ulaşamazlar O yüzden Açmaları Çok Zor. Bu Yüzden Kesinlikle Tuzaklı Kilit Tavsiye Ediyoruz ve Tuzaklı Kilitten Sonra Çelik Rozet Montajıda Kapınızı Güvenli Hale Getirmektedir , Çelik Rozet Dediğimiz Parça Anahtar Yuvasını Korumaktadır Bareli Kırması İçin Rozeti Kırması Gerekmektedir. Bu da Yüksek Ses Çıkardığından Dolayı Hırsız İçin Caydırıcı Önlemlerdendir.